Twoje wsparcie w zakresie optymalizacji produkcji kół zębatych, szlifowania części i narzędzi dla różnych branż oraz doboru oprawek standardowych i napędzanych.

Witamy Cię w naszej firmie, która zajmuje się sprzedażą  narzędzi, maszyn oraz oprawek napędzanych do produkcji kół zębatych oraz ściernic do produkcji kół zębatych i o wielu innych zastosowaniach.

Na polskim rynku jesteśmy wyłącznym i oficjalnym przedstawicielem indyjskiego producenta narzędzi do uzębień firmy Capital Tool Industries “CTI” oraz ściśle współpracujemy z globalnym producentem ściernic firmą CUMI oraz producentami uchwytów, przystawek napędzanych oraz dłutaków na płytki – firmami Gisstec z Niemiec oraz M.T. (Marchetti) z Włoch.

Czemu akurat produkty od naszych partnerów?

Poznaj firmy, które pomogą Ci rozwinąć swój biznes:

 • Capital Tool Industries (CTI) – indyjski producent narzędzi do kół zębatych, stricte wyspecjalizowany we wszelkiego typu uzębieniach. Ponad 60 lat doświadczenia i rodzinna wielopokoleniowa tradycja. Narzędzia są produkowane na europejskich maszynach, stale są importowane tylko od czołowych producentów z naszego kontynentu jak f. Erasteel czy Boehler. Rywalizujemy z zachodnimi producentami idąc łeb w łeb jakością i równolegle oferując dużo lepsze warunki. Ilość pracowników >100.
 • CUMI Abrasives – globalny producent ściernic korundowych i część dużej grupy Murugappa, firma wywodząca się z Indii. Znaczna część materiałów ceramicznych używanych do produkcji ściernic pochodzi z jednej z własnych firm córek. Jeden ze światowych liderów w produkcji ściernic korundowych, po zdobyciu ogromnego udziału w rynku Azjatyckim zdecydował się na ofensywę na rynki europejski oraz amerykański. Liczba pracowników: duża. ☺
 • Eifco – indyjski producent fezarek obwiedniowych CNC oraz wiertarek. Firma rodzinna i związana z przemysłem maszynowym od 1958 roku. W czasie istnienia Eifco wyprodukowało ponad 600 frezarek obwiedniowych konwencjonalnych. Wraz z rozwojem od 2012 roku nowe pokolenie prężnie weszło w erę CNC i od tego czasu Eifco wyprodukowało 110 frezarek obwiedniowych CNC i licznik tylko rośnie. Ilość pracowników: >120.
 • Gisstec – niemiecki producent uchwytów, oprawek napędzanych, oprzyrządowania do maszyn i narzędzi na płytki. Ponad 30 lat doświadczenia, produkcja w Niemczech oraz spory stock standardowych produktów.
 • Gesac  - chiński producent proszku węglikowego, prętów i półfabrykatów z węglika spiekanego. Firma od 30 lat rozwinęła się niesamowicie osiągając przychody przekraczające 1 mld PLN. Gesac słynie z wysokiej jakości węglika spiekanego, bardzo dobrej kontroli jakości. Pręty i półfabrykaty z węglika spiekanego słyną z niesamowitej stabilności i trwałości.

Nasi partnerzy działają w swoich branżach min. kilkadziesiąt lat ciesząc się solidną renomą, rozpoznawalnością w branży i specjalistów w swoich branżach.

Dlaczego my?

Poznaj Tradensę oraz nasze mocne strony:

 • Ekspresowe wyceny - nie tracimy Twojego czasu, jeżeli to możliwe to przygotowujemy oferty tego samego lub najpóźniej następnego dnia roboczego.
  Wiemy, że czas to pieniądz i dzisiaj, żeby pozyskać klientów i nowe zlecenia trzeba być szybkim, skutecznym i elastycznym.
 • Wsparcie technicznie – przygotowujemy arkusze parametrów, weryfikujemy aktualne parametry obróbcze i w zależności od potrzeb dobieramy dla Ciebie optymalne rozwiązanie.
 • Darmowy magazyn i dostawy od ręki na żądanie – rozumiemy jak skomplikowane jest dzisiaj prowadzenie biznesu i jak kosztowny jest zbyt duży własny magazyn.
  Każde wycenione przez nas narzędzie posiada już zawarty w cenie roczny magazyn.
  Przerzucamy koszty magazynowania na siebie. Poprawimy Twoje przepływy pieniężne oraz pozwolimy na dostawy Just in Time, w wymaganej ilości oraz dokładnie wtedy oraz kiedy produkcja będzie ich potrzebowała.
 • Niski jednostkowy koszt produkcji - Nasze motto to koszt na detal i tym się kierujemy. Najważniejszy jest dla nas Twój końcowy zysk i możliwie najwydajniejsza obróbka.
  Działamy na terenie całej Polski, a branże naszych klientów to m. in. samochodowa, lotnicza, łożyskowa, górnictwo, medycyna, rolnictwo i wiele innych.

Jeżeli zależy Ci na zwiększeniu zyskowności swojego przedsiębiorstwa to jesteś w dobrym miejscu.
Wspólnie z naszymi partnerami jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Partnerzy
Skontaktuj się z nami i przekonaj się czy jesteśmy w stanie Ci pomóc!
Oferta
Nasza oferta obejmuje
Narzędzia do produkcji uzębień walcowych o uzębieniu prostym i skośnym
Więcej
Noże, segmenty i głowice do produkcji uzębień stożkowych
Więcej
Sprawdziany do wielowypustów, otworów, rowków wpustowych, gwintów i pozostałe
Więcej
Dłutaki (przeciągacze) na płytki do rowków, narzędzia do dłutowania oraz specjalne
Więcej
Frezarki obwiedniowe CNC pionowe i poziome
Więcej
Oprawki i głowice napędzane
Więcej
Oprawki i uchwyty narzędziowe oraz akcesoria
Więcej
Specjalne oprawki napędzane do obróbki kól zębatych
Więcej
Ściernice korundowe i z węglika krzemu
Więcej
Pręty i półfabrykaty z węglika spiekanego
Więcej

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.