Półfabrykaty z węglika spiekanego, półfabrykaty węglikowe, półprodukty, przygotówki i części z pełnego węglika spiekanego.

Najwyższej jakości węglik spiekany z firmy Gehm (części grupy XTC jak Gesac) - stabilna produkcja i niezmiennie stabilne właściwości prętów i półfabrykatów z pełnego węglika spiekanego.

polprodukty-z-weglika-spiekaneg-wykroniki-matryce-plyty
W naszej ofercie znajdziesz:
Płytki (listwy, bloki, płaskowniki, płyty EDM), pierścienie oraz matryce i wykrojniki z węglika spiekanego surowe lub szlifowane
Więcej
Półfabrykaty, półprodukty z węglika spiekanego do produkcji piasku oraz branży wydobywczej i wszelkiego przemysłu
Więcej
Matryce do rur, prętów i drutów z węglika spiekanego
Więcej
Kulki z węglika spiekanego
Więcej
Półfabrykaty węglikowe dla branży Oil & Gas - zawory, dysze, tuleje i części z węglika spiekanego
Więcej
Zęby i krążki z węglika spiekanego do pił taśmowych i tarczowych
Więcej
Półfabrykaty z węglika spiekanego na narzędzia skrawające
Więcej
Pozostałe półfabrykaty z węglika spiekanego na zapytanie. Przykłady zastosowań
Więcej
polprodukty-polfabrykaty-przygotówki-z-weglika-spiekanego-Gehm-logo.jpg

Węglik spiekany ze względu na metodę produkcji (spiekanie i metalurgia proszków) pozwala na wykonanie praktycznie dowolnego kształtu danej części, wystarczy odpowiednio zaprojektowana forma.

Optymalnie węglik spiekany, w tym jego półfabrykaty, cechuje się wysoką twardością oraz odpornością na zużycie, stabilnością krawędzi tnącej oraz możliwie wysoką wytrzymałością na złamanie przy zginaniu oraz na zgniatanie.

Oprócz prętów z węglika spiekanego z lub bez kanałów chłodzących do produkcji narzędzi skrawających (również specjalnych) możemy dla Ciebie wykonać części z węglika spiekanego wg Twoich wytycznych o różnych wymiarach i kształtach.

Oferujemy półfabrykaty, przygotówki, półprodukty i cześci z węglika spiekanego na bazie dokumentacji i wymagań klientów. Półfabrykat, przygotówka, półprodukt węglikowy może być ponadto surowy lub szlifowany.

Półfabrykaty i części z węglika spiekanego mogą zostać dostarczone w formie surowej lub węglika spiekanego do obróbki, m. in szlifowaniem lub obróbką elektroerozyjną.

Części węglikowe do obróbki elektroerozyjnej - proces ten pozwala na wytwarzanie gotowych komponentów o wysokiej dokładności i skomplikowanych kształtach. 

Dobieramy odpowiednie gatunek węglika - od gruboziarnistego przez drobnoziarnisty do submikronowego, dobór gatunków węglików spiekanych w zależności od zastosowania to odpowiednia struktura węglika, twardość i wytrzymałość na zginanie. 

Narzędzia i części z węglika spiekanego nadają się do frezowania (narzędzia trzpieniowe jak wiertła i frezy) i toczenia (płytki skrawające), m. in. żeliwa, stopów żaroodpornych czy stali o wysokiej zawartości dodatków stopowych. 

polfabrykaty-weglikowe-gehm.jpg

Półfabrykaty, przygotówki, półprodukty i części z węglika spiekanego w zależności od kształtu i zastosowania wymagają wykonania z odpowiedniego gatunku węglika. Stąd zakres gatunków węglika jest znacznie szerszy niż w przypadku prętów węglikowych do produkcji narzędzi skrawających.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, pomożemy Ci dobrać odpowiedni typ węglika spiekanego pod półfabrykat dla Twojego charakterystycznego zastosowania!

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą w zakresie prętów i półfabrykatów z węglika spiekanego:

Pręty i półfabrykaty z węglika spiekanego bez kanałów chłodzących - tutaj.
Pręty i półfabrykaty z węglika spiekanego z kanałami chłodzącymi - tutaj.

Na koniec zapraszamy również do zapoznania się z naszymi artykułami na blogu w zakresie tematyki węglika spiekanego:

  • Co to jest węglik spiekany i jak powstaje? - tutaj.
  • Rodzaje, zastosowania oraz właściwości węglika spiekanego - tutaj.
  • Jakie są metody obróbki węglika spiekanego? - tutaj.  
  • Rodzaje połączeń stosowane w węglikach spiekanych - tutaj.
  • Tolerancje prętów z węglika spiekanego z firmy Gesac - tutaj.  

Półfabrykaty i części z węglika spiekanego

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na rynku, uzupełniliśmy ofertę Tradensa o wysokiej klasy półfabrykaty z węglika spiekanego. Wszystkie dostępne w naszym asortymencie półfabrykaty węglikowe to połączenie jakości i dobrej ceny. Zanim jakiekolwiek półfabrykaty z węglika spiekanego do produkcji frezów trzpieniowych trafią do propozycji dla naszych klientów, są pieczołowicie sprawdzane. U nas nie ma miejsca na byle jakość.

Co więcej, dbamy o to, by każdy klient dostał dokładnie takie półfabrykaty węglikowe do produkcji frezów trzpieniowych, jakich potrzebuje. Służymy pomocą w wyborze, fachowo doradzamy i odpowiadamy na pytania. Jeśli półfabrykaty z węglika spiekanego do produkcji frezów palcowych to tylko w Tradensa!

Sprawdź półfabrykaty węglikowe do produkcji frezów palcowych i inne propozycje na miarę potrzeb!

Stabilne właściwości, którymi odznaczają się nasze półfabrykaty z węglika spiekanego na narzędzia skrawające sprawiają, że każdego dnia powiększa się grono klientów, którzy chcą mieć je w swoich procesach produkcyjnych. To, co na pewno wyróżnia dostępne u nas półfabrykaty węglikowe na narzędzia skrawające to wiedza i doświadczenie na kanwie których powstają. Dba o to niemiecki producent GESAC, z którym współpracujemy w tym zakresie i za wszystkie produkowane półfabrykaty z węglika spiekanego do obróbki elektroerozyjnej EDM sygnowane logo tej marki ręczymy w 100%.

Co ważne, z chęcią przygotujemy dowolne półfabrykaty węglikowe do obróbki elektroerozyjnej EDM, czy też półfabrykaty z węglika spiekanego do kucia na bazie dostarczonej nam dokumentacji. To dla nas priorytet, aby oferowane półfabrykaty węglikowe do kucia były maksymalnie dopasowane do wymagań każdego indywidualnego klienta. Dzięki temu dostępne u nas półfabrykaty z węglika spiekanego do kucia są mocno doceniane przez profesjonalistów w branży.

Jakie półfabrykaty węglikowe możemy zaproponować w Tradensa?

  • spiekane,
  • szlifowane,
  • surowe.

Koniecznie daj nam znać, jakie dokładnie stemple węglikowe Cię interesują i zadbamy o to, by nie tylko otrzymane od nas zamówienie spełniało Twoje oczekiwania, ale wręcz je przewyższało i to wszystko oczywiście przy zapewnieniu konkurencyjnej ceny.

Polecamy -  wysokiej jakości półfabrykaty z węglika spiekanego do karabinów w dobrej cenie

Węglik spiekany jest niezwykle wdzięcznym materiałem do obróbki, dlatego można pokusić się o stwierdzenie, że jedynie niebo jest granicą, jeśli chodzi o możliwości jego zastosowania. Jednym z najbardziej znanych formatów wykorzystania tego surowca są półfabrykaty węglikowe do karabinów i takie również proponujemy w ramach naszego asortymentu.

Wszystkie półfabrykaty z węglika spiekanego do pistoletów pochodzące z naszej oferty to precyzja wykonania i niezrównane parametry. Będziemy zaszczyceni móc i Tobie zaproponować nasze półfabrykaty węglikowe do pistoletów, abyś mógł się przekonać o ich jakości klasie wykonania bezpośrednio. Natomiast w razie jakichkolwiek pytań, czy też wątpliwości – zespół Tradensa pozostaje do dyspozycji, zachęcamy do kontaktu.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.