Pręty i półfabrykaty z węglika spiekanego bez kanałów chłodzących

Najwyższej jakości węglik spiekany z firmy Gesac - stabilna produkcja i niezmiennie stabilne właściwości okrągłych prętów i półfabrykatów z węglika spiekanego.

Oferujemy pręty węglikowe bez kanałów chłodzących od ø1 do ø42mm, o dowolnych długościach do 330 mm. Na życzenie dostosowujemy długość prętów na wymagany wymiar. Oferujemy pręty z węglika spiekanego polerowane, szlifowane (tolerancja h 5) oraz nieszlifowane (surowe z naddatkiem na szlifowanie). Pręty dostępne są w kilku gatunkach o różnej wielkości ziarna (od 0,2 µm do 1 µm) oraz TRS od 3800 do 4200 [N/mm2]. Posiadamy pręty z węglika spiekanego do produkcji narzędzi skrawających, służące do obróbki zarówno materiałów miękkich jak i pręty do zadań specjalnych, które są przystosowane do obróbki materiałów hartowanych oraz trudnoobrabialnych.

prety-z-weglika-spiekanego-bez-kanalow-chlodzacych-1
Pręty i półfabrykaty węglikowe jakie znajdziesz w naszej ofercie:
Pręty z węglika spiekanego o stałych długościach bez kanałów chłodzących
Więcej
Długie pręty z węglika spiekanego o długości 310 i 330mm bez kanałów chłodzących
Więcej
Gatunki węglików spiekanych używane na pręty i półfabrykaty z węglika
spiekanego do produkcji frezów trzpieniowych, frezów palcowych oraz wierteł
Więcej
Rodzaje węglików spiekanych z firmy Gesac, zastosowania oraz oznaczenie wg normy ISO
Więcej
Tolerancje i chropowatość prętów z węglika spiekanego bez kanałów chłodzących
Więcej
Pręty i wałki węglikowe bez kanałów chłodzących do obróbki różnego typu materiałów
Więcej
prety-i-polfabrykaty-z-weglika-spiekanego-gesac.png

Firma Gesac od ponad 30 lat produkuje materiały wykorzystywane w metalurgii proszków oraz pręty i półfabrykaty z węglika spiekanego.

Posiadamy własny magazyn węglików spiekanych w Niemczech z wysyłką w przeciągu 2-3 dni roboczych.

Na życzenie możliwe jest również utworzenie stocku/buforu w Polsce, pozwoli to skrócić czas dostawy półfabrykatów węglikowych do 1-2 dni roboczych lub nawet godzin z odbiorem własnym.

Węglik spiekany od naszego partnera, firmy Gesac, cechuje się wysoką jakością, trwałością oraz przede wszystkim stabilnością.

Możemy pomóc w doborze odpowiedniego produktu i pręta węglikowego pod Twoją produkcję. Więcej informacji dostarczamy telefoniczne lub mailowo. 

Nasze pręty węglikowe i półfabrykaty z węglika spiekanego wykonane są starannie, przy użyciu najnowszych metod produkcyjnych i każdy pręt lub półfabrykat wykazuje identyczne cechy obróbcze.

Kontrola jakości dba o to, żeby absolutnie każda Twoja część miała takie same właściwości.

Zależy Ci na produkcji narzędzi skrawających oraz innych części z węglika spiekanego – Gesac to Twój idealny partner.

Rozsądne ceny, dopracowana indywidualnie przez nas dla Ciebie logistyka i najwyższa jakość pozwolą Twojemu biznesowi na dynamiczny rozwój.

Gatunki węglików spiekanych używane na pręty z węglika spiekanego o stałych długościach oraz długościach 310 i 330mm bez kanałów chłodzących:

 • Węglik spiekany GU20F – najpopularniejszy typ węglika spiekanego, dostępny w dużych ilością od ręki z magazynu w Niemczech
 • Węglik spiekany GU20
 • Węglik spiekany GU092
 • Węglik spiekany GU25UF

NOWOŚĆ węglik spiekany GSC098 & GSR118 - węglik spiekany do obróbki tytanu, materiałów lotniczych Inconel oraz superstopów

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą w zakresie prętów i półfabrykatów z węglika spiekanego:

 • Pręty i półfabrykaty z węglika spiekanego z kanałami chłodzącymi - tutaj.
 • Półfabrykaty i części z węglika spiekanego - tutaj.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi artykułami na blogu w zakresie tematyki węglika spiekanego:

 • Co to jest węglik spiekany i jak powstaje? - tutaj.
 • Rodzaje, zastosowania oraz właściwości węglika spiekanego - tutaj.
 • Jakie są metody obróbki węglika spiekanego? - tutaj.  
 • Rodzaje połączeń stosowane w węglikach spiekanych - tutaj.
 • Tolerancje prętów z węglika spiekanego z firmy Gesac - tutaj.  
Pręty węglikowe pełne surowe i szlifowane
Więcej

Pręty i półfabrykaty z węglika spiekanego bez kanałów chłodzących

Oferta Tradensa nie byłaby pełna, gdyby nie znalazło się w niej miejsce na wysokiej klasy pręty z węglika spiekanego. Kluczem do stworzenia tak kompleksowego asortymentu jest troska o to, by pręty węglikowe stały się łatwo dostępne dla każdego, kto potrzebuje skorzystać z ich szerokiej funkcjonalności. Zachęcamy więc do bliższego spojrzenia na pręty z węglika spiekanego bez kanałów chodzących naszej produkcji, a w razie dodatkowych pytań – jesteśmy do dyspozycji.

Pręty węglikowe bez kanałów chodzących – jakość, której można zaufać

Wszystkie dostępne w naszej ofercie półfabrykaty z węglika spiekanego bez kanałów chłodzących pochodzą z autorskiej produkcji i wyróżniają się stabilnymi właściwościami. Bez względu na to, jakie półfabrykaty węglikowe bez kanałów chłodzących są Ci potrzebne – znajdziesz je u nas. Tym bardziej, że na życzenie klienta jesteśmy w stanie dostosować zamawiane pręty węglikowe surowe bez kanałów chłodzących do pożądanego wymiaru.

Jakie pręty z węglika spiekanego surowe bez kanałów chłodzących możesz u nas zamówić?

 • nieszlifowane półfabrykaty węglikowe surowe bez kanałów chłodzących,
 • półfabrykaty węglikowe szlifowane bez kanałów chłodzących (tolerancja h5, h6),
 • pręty i półfabrykaty węglikowe polerowane bez kanałów chłodzących.
   

Dlatego, bez względu na to, czy interesują Cię półfabrykaty z węglika spiekanego surowe bez kanałów chłodzących, czy mają to być pręty z węglika spiekanego szlifowane bez kanałów chłodzących – daj nam znać, a na pewno zrealizujemy zamówienie na miarę potrzeb.

Pręty węglikowe szlifowane bez kanałów chłodzących i nie tylko – bogata oferta Tradensa

Zapewniamy różnorodne propozycje nie tylko pod względem wykończenia, czy wymiarów. Możesz u nas zamówić półfabrykaty z węglika spiekanego szlifowane bez kanałów chłodzących w różnych gatunkach. Różnej wielkości ziarna dostępne w naszej ofercie to pewność, że każdy z naszych klientów pozyska takie półfabrykaty z węglika spiekanego polerowane bez kanałów chłodzących, jakich potrzebuje do planowanych realizacji. Zapewniamy w dobrych cenach półfabrykaty węglikowe polerowane bez kanałów chłodzących od 0,2 µm do 1 µm oraz TRS od 3800 do 4200 [N/mm2].

Polecamy też z pełnym przekonaniem nasze pręty i półfabrykaty z węglika spiekanego polerowane bez kanałów chłodzących jako opcję niezastąpioną do obróbki materiałów miękkich. Natomiast, jeśli potrzebne są Ci pręty i półfabrykaty z węglika spiekanego do produkcji narzędzi, czy do innych zadań specjalnych, też możesz liczyć na naszą ofertę. Nie boimy się wyzwań i z chęcią przyjmujemy zamówienia pręty i półfabrykaty węglikowe do produkcji narzędzi  hartowanych, czy bawet pręty i półfabrykaty z węglika spiekanego do produkcji wierteł trudnoobrabialnych.

Pręty i półfabrykaty z węglika spiekanego do produkcji frezów – wysoka jakość, konkurencyjna cena

Jeśli potrzebne Ci od ręki pręty i półfabrykaty węglikowe do produkcji wierteł, bądź pręty i półfabrykaty węglikowe do produkcji frezów – polecamy serdecznie najpopularniejszy typ węglika spiekanego, prosto z magazynu w Niemczech. Wiadomo – niemiecka jakość to mówi samo za siebie, a my zadbamy o konkurencyjną cenę.

Podobnie rekomendujemy nasze pręty i półfabrykaty z węglika spiekanego bez kanałów chłodzących z chwytem Weldon, które również cieszą się niesłabnącą popularnością. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji przekonać się, co znaczy wszechstronność zapewniana pręty i półfabrykaty węglikowe bez kanałów chłodzących z chwytem Weldon – teraz jest czas, by nadrobić zaległości. Natomiast, jeśli masz pytania odnośnie do tego, czy pręty i półfabrykaty z węglika spiekanego z chwytem Weldon są właśnie tym czego Ci potrzeba – czekamy na kontakt. Znamy pręty i półfabrykaty węglikowe z chwytem Weldon podobnie, jak i inne dostępne w naszym asortymencie produkty doskonale, z chęcią przybliżymy ich właściwości.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.