Śruby kulowe i śruby pociągowe trapezowe
Śruby z nakrętkami do maszyn konwencjonalnych i CNC w wersji mm lub calowej
Przekładnie kulowe, mechanizmy śrubowo-toczne, przekładnie toczne o długości standardowej i wydłużonej L 10 metrów lub więcej

Oferujemy:

  • śruby kulowe (śruby toczne, mechanizmy śrubowo-toczne) rolowane (mini lub małe), wiórkowane i szlifowane o długościach do 20 metrów lub więcej i średnicach od Ø4 do Ø300mm oraz skoku od 1 do 200.
  • śruby pociągowe trapezowe - szlifowane o długościach do 20 metrów lub więcej i średnicach od Ø6 do Ø200mm oraz skoku od 1 do 100.
  • śruby kulowe (śruby toczne, mechanizmy śrubowo-toczne) o małych średnicach od Ø1 i śruby planetarne wałeczkowe - na specjalne zapytanie.
  • śruby kulowe (śruby toczne, mechanizmy śrubowo-toczne) i pociągowe trapezowe specjalne na bazie gotowych rysunków lub po pomierzeniu i zrysowaniu fizycznego wzorca - najwyższej jakości zamienniki, dorabianie śrub kulowych
sruby-kulowe-szlifowane-sruby-pociagowe-trapezowe
Śruby kulowe, śruby pociągowe trapezowe

Oferta przekładni kulowych, przekładni tocznych, mechanizmów śrubowo-tocznych, planetarnych wałeczkowych i szlifowanych śrub planetarnych trapezowych

Poprzez przedstawicielstwo uznanego hiszpańskiego producenta f. Korta, w swojej ofercie posiadamy precyzyjne śruby kulowe (śruby toczne, mechanizmy śrubowo-toczne) i szlifowane śruby pociągowe trapezowe.

logo-sruby-kulowe-i-trapezowe-Korta.jpg

Korta posiada certyfikat zarządzania ISO 9001 oraz jako jeden z nielicznych producentów również certyfikat lotniczy ISO 9100, jesteśmy oficjalnym dostawcą śrub dla przemysłu lotniczego i kosmicznego.

Oferujemy śruby kulowe (śruby toczne, mechanizmy śrubowo-toczne) wiórkowane i szlifowane o długościach do 20 metrów lub więcej i średnicach od Ø4 do Ø300mm oraz skoku od 1 do 100.

Na specjalne zapytanie oferujemy również śruby kulowe w średnicach od Ø1 oraz śruby planetarne wałeczkowe.

Na bazie gotowego rysunku lub otrzymanej śruby kulowej wzorcowej (nowej lub zużytej) dorabiamy najwyższej jakości zamienniki.

Korta specjalizuje się w produkcji precyzyjnych śrub kulowych i trapezowych o specjalnej konstrukcji na bazie dokumentacji lub dostarczonych fizycznych wzorców śrub.

Dokładność skoku wynosi do ± 6 µm/300 mm co odpowiada wg ISO/DIN/BIS klasie IT1, która jest przez nas wykonywana. Oprócz klasy IT1 wykonujemy również śruby w klasie IT3, IT5, IT7 i IT10. Możliwe jest również wykonanie w klasie JIS C0 ± 3,5 µm/300 mm lub JIS C1 ± 5 µm/300 mm.

Korta produkuje również śruby kulowe z drążonym wałem, które są często używane do dużych prędkości i zastosowań o niskim obciążeniu, ze względu na bezwładność wału jest niższa, a chłodzenie śruby kulowej w takim wariancie jest bardziej skuteczne

Co nas wyróżnia na tle konkurencji
sruby-kulowe-planterne-waleczkowe-rolkowe-korta.jpg

Śruby kulowe z nakrętkami kulowymi i śruby trapezowe z nakrętkami trapezowymi

Możliwość regeneracji i napraw śrub kulowych w kilka dni roboczych po ich otrzymaniu, równolegle proponujemy od razu wykonanie nowej. W trybie ekspresowym przywracamy użyteczność maszyny - tutaj

✅ Dorabianie śrub kulowych w oparciu o fizyczny wzorzec lub rysunek  - fizyczny wzorzec śruby kulowej może być zużyty lub nowy.

Szybkie czasy dostaw nowych śrub kulowych specjalnych - obecnie to 8-10 tygodni kalendarzowych, z możliwością skrócenia do 6-7 tygodni kalendarzowych. W latach 2021-2022 Korta kupiła dodatkowe szlifierki i maszyny do wiórkowania, które pozwoliły wydatnie skrócić czas produkcji śrub kulowych.

Pełne doradztwo techniczne case-by-case oraz projektowa analiza i dobór śruby kulowej lub pociągowej trapezowej na bazie zadanych warunków brzegowych (przyśpieszenie, prędkość), obciążenia i warunków pracy. Mamy dział konstrukcyjny, który dokładnie przeliczy i zaproponuje odpowiednią śrubę kulową lub trapezową.

Specjalizacja w śrubach kulowych i pociągowych trapezowych specjalnych wg dokumentacji klienta - wykonujemy śruby kulowe i śruby pociągowe trapezowe o wymiarach specjalnych (średnica, skok, długość) jak i dedykowanych końcach.

Szlifowane śruby pociągowe (trapezowe) - dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz posiadaniu odpowiednich maszyn, specjalizujemy się obecnie głównie w śrubach kulowych, ale przez kilkadziesiąt lat Korta produkowała śruby pociągowe (trapezowe), obecnie dalej mamy takie możliwości, lecz nasza oferta obejmuje tylko precyzyjne w wersji szlifowanej. 

Wiedza o śrubach kulowych i pociągowych (trapezowych)
Śruba kulowa i jej zastosowanie
Więcej
Metody produkcji śruby tocznej
Więcej
Budowa śruby kulowej
Więcej
Śruba kulowa, a śruba pociągowa trapezowa - różnice
Więcej
Wkładki obiegowe i zbieracze w śrubach kulowych
Więcej
Smarowanie śrub kulowych
Więcej
Klasy dokładności śruby kulowej
Więcej
Regeneracja i naprawa śruby kulowej
Więcej
Co to jest napięcie wstępne w śrubie kulowej?
Więcej
Awarie i przyczyny problemów ze śrubami kulowymi
Więcej
Śruby kulowe do maszyn konwencjonalnych i CNC.
Więcej
Na jakich maszynach mogą pracować nasze śruby kulowe?
Więcej
Dorabianie i odwzorowanie śrub kulowych, zamienniki śrub kulowych
Więcej
Inne
Więcej

Śruby kulowe, pociągowe trapezowe i śruby planetarne (wałeczkowe) w Tradensa Sp. z o. o.

Oferowane przez firmę Tradensa śruby kulowe kompleksowo rozwiązują problem zamiany ruchu obrotowego na prostoliniowy we współczesnym przemyśle. Szeroko propozycja różnego rodzaju śrub kulowych w wersjach szlifowanych lub wiórkowanych, zaspokoi potrzeby zarówno dużych, nowoczesnych przedsiębiorstw, jak i małych warsztatów. Jakość i precyzja oferowanych przez Tradensę produktów spełni najcięższe wymagania wybrednych klientów z branż takich jak drewno, medycyna, przemysł ciężki. 

Śruby kulowe i trapezowe, pociągowe w Tradensa – nowa jakość i wymiar dokładności zmiany położenia

Nasza oferta śrub kulowych, trapezowych pociągowych i planetarnych wałeczkowych jest szeroka, kompleksowa i przede wszystkim zróżnicowana. Zapewniamy niespotykany stosunek ceny do jakości, a każda sprzedana śruba, często o indywidualnym wykonaniu, to znak naszej doskonałości. Pozytywne opinie klientów zadowolonych z zakupu śrub kulowych i planetarnych wałeczkowych do swoich maszyn to najwyższy dowód uznania, z którego jesteśmy dumni.

Jakie śruby kulowe, trapezowe i planetarne możesz znaleźć u nas w zakresie wysoko precyzyjnego ruchu i zamiany ruchu obrotowego na postępowy prostoliniowy?

  • Śruby kulowe, trapezowe i planetarne wałeczkowe do centr obróbczych CNC, 3-osiowych i 5-osiowych
  • Śruby kulowe, trapezowe i planetarne wałeczkowe do maszyn CNC, jak frezarki, tokarki i szlifierki
  • Śruby kulowe, trapezowe i planetarne wałeczkowe do sprzętu medycznego
  • Śruby kulowe, trapezowe i planetarne wałeczkowe do manipulatorów i robotów przemysłowych
  • Śruby kulowe, trapezowe i planetarne wałeczkowe do branży lotniczej, samolotów

Jeżeli wiesz, że potrzebujesz najwyższej jakości śrub kulowych czy trapezowych to jesteś w dobrym miejscu. W przypadku jakichkolwiek pytań zawsze możesz liczyć na fachową pomoc fachowców Tradensa i Korta. Zadowolenie klienta jest dla nas absolutnie najważniejsze, w kwestii doboru śrub kulowych lub planetarnych wałeczkowych doradzimy w każdym zakresie, a Ty będziesz miał pewność, że nasze kompleksowe doradztwo spełni Twoje najwyższe oczekiwania.

Dlaczego śruby kulowe w Tradensa to najlepszy możliwy wybór?

Zamówioną u nas śrubę kulową lub planetarną dostarczymy precyzyjnie wykonaną z raportem pomiarowym. Niezależnie od wersji, zawsze zyskujesz pewność jakości, wytrzymałości, trwałości i bezpieczeństwa podczas pracy. To co nas wyróżnia na tle konkurencji to szybkie czasy dostaw śrub kulowych i niespotykana dokładność wykonania. Mierzymy ugięcie śruby kulowej, jej chropowatość powierzchni oraz wszelkie inne, niezbędne z punktu widzenia naszych odbiorców cechy. Możliwości naszego parku maszynowego pod kątem produkcji śrub kulowych i planetarnych wałeczkowych są idealnie skrojone pod potrzeby naszych klientów. Skontaktuj się z nami, powiedz czego potrzebujesz – a my opracujemy projekt i znajdziemy śrubę kulową lub planetarną wałeczkową skrojoną idealnie na miarę Twoich potrzeb.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.