Przeciągacze i przepychacze

W swojej ofercie posiadamy narzędzia do przeciągania i przepychania.

  • Wielowypusty wewnętrzne o profilu ewolwentowym, prostym czy trapezowym.
  • Wielokarby.
  • Prostokąty.
  • Wielokąty, w tym pięciokąty, sześciokąty.
  • Otwory.
  • Rowki wpustowe.
  • Specjalne na bazie dostarczonej dokumentacji.
Przeciągacze i przepychacze wykonane są z różnych materiałów
Stal szybkotnąca HSS M-2, M-35 lub M-42
Stale szybkotnące proszkowe PM z firmy Erasteel ASP 2023, 2030 i z firmy Böhler S390

Dodatkowo jeżeli wymagane przeciągacze są pokrywane najpopularniejszymi i trwałymi pokryciami, w tym TiN, AlTiN (Futura Nano Top), Alcrona Pro oraz innymi (z firmy Oerlikon Balzers).

W zależności od tolerancji powierzchnia natarcia zęba po pokryciu może ale nie musi zostać przeostrzona przed dostawą.

Chwyty przeciągaczy dobieramy pod dostępne oprzyrządowanie w przeciągarce posiadanej przez naszych klientów.

Możliwe jest wykonanie wg standardowych norm DIN lub wg wytycznych.

Przeciągacze i przepychacze

Polecamy dostępne w naszej ofercie narzędzia do przeciągania i przepychania – wysokiej jakości w dobrych cenach. To niezwykle wszechstronne elementy produkcyjne, które swoją funkcjonalnością znacznie ułatwiają pracę produkcyjną. Bez względu na to, jakie przeciągacze do kanałków Cię interesują – u nas znajdziesz dokładnie te, których potrzebujesz. Natomiast, w razie jakichkolwiek wątpliwości które z dostępnych w naszej propozycji wybrać – wystarczy się z nami skontaktować. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem w tym temacie z naszymi klientami.

Przeciągacze do rowków, kanałków, wielowypustów – solidne i funkcjonalne

Jesteśmy mocno nastawieni na indywidualne podejście do każdego zamówienia i zależy nam również na pełnej przejrzystości. Dlatego zamawiając w Tradensa przeciągacze do rowków powinieneś wiedzieć, że konieczność przeostrzenia powierzchni natarcia zęba przed dostawą może się pojawić, ale ostatecznie jest w zależności od tolerancji. Warte podkreślenia jest jednak to, z jakich materiałów wykonywane są przeciągacze do wielowypustów, które chcemy zaproponować.

Przepychacze i przeciągacze – jakie materiały?

  • Stale szybkotnące proszkowe PM z firmy Erasteel ASP 2023, 2030 i z firmy Böhler S390
  • Stal szybkotnąca HSS M-2, M-35 lub M-42

Warto również podkreślić, że nie ma dla nas żadnego problemu jeśli chodzi o wykonanie tychże elementów – na życzenie realizujemy je zarówno według indywidualnych wytycznych, jak i standardowych norm DIN.

Kiedy przydadzą Ci się przepychacze i przeciągacze od Tradensa?

Wszechstronność tych elementów jest kluczowa – a my wiemy, że bez względu na to, czy interesują Cię przepychacze do rowków, czy inne jesteśmy w stanie na tę potrzebę kompleksowo odpowiedzieć. Rowki wpustowe to jedna z wielu zastosowań – z nimi z łatwością obsłużysz również między innymi wielowypusty wewnętrzne o różnych profilach, wielokąty – łącznie z pięciokątami i sześciokątami, czy też wielokarby. Powiedz nam, czego potrzebujesz – a my na to odpowiemy wysokiej klasy ofertą.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.