Dłutaki, noże Fellowsa, narzędzia do Power Skivingu

W naszej ofercie znajdziesz dłutaki, noże Fellowsa oraz narzędzi do Power Skivingu oprzeróżnych profilach od standardowych po specjalne.

Dłutaki nasadzane garnkowe i talerzowe do produkcji kół zębatych o modułach od 0.5 do 20 oraz średnicach do Ø300mm (12’’).
Dłutaki trzpieniowe do produkcji kół zębatych o modułach do 12 oraz chwytach walcowych, ze stożkiem Morsea lub specjalnym.
Dłutaki nasadzane garnkowe i talerzowe oraz trzpieniowe do produkcji kół łańcuchowych, w tym m. in. do profili wg DIN 8150 (Galla), DIN 8164, DIN 8198 z rolkami i łańcuchami wg DIN 8187, DIN 8188 i innych.
Dłutaki nasadzane garnkowe i talerzowe oraz trzpieniowe do produkcji wałków uzębionych oraz wielowypustów m. in. wg DIN 5480, DIN 5481, DIN 5482, ANSI B92.1 i innych.
Dłutaki nasadzane garnkowe i talerzowe oraz trzpieniowe do produkcji kół zębatych i wielowypustów o profilach specjalnych, w tym z podcięciami, fazkami i promieniami zarówno na stopie jak i głowie zęba, również z protuberancją.
Dłutaki nasadzane garnkowe i talerzowe oraz trzpieniowe z nieistniejącej już firmy VIS Warszawa, w tym NNMa.
Narzędzia do Power Skivingu (Scuddingu) o konstrukcji dłutaków trzpieniowych, garnkowych i talerzowych do produkcji wszelkiego rodzaju uzębień wg narzuconych wymagań.

Narzędzia o średnicy do Ø240mm oraz modułach od 0.5 mm do 8.0 mm

Dłutaki i narzędzia do Power Skivingiem z otworem z rowkiem wzdłużnym wg DIN 138, rowkiem lub rowkami poprzecznymi od czoła jedno lub obustronnymi.
Dłutaki i narzędzia do Power Skivingu wykonujemy w klasach B, A, i AA wg DIN 1829.
Materiały narzędzi
Stal szybkotnąca HSS lub HSSe (z dodatkiem kobaltu) (dłutaki trzpieniowe, garnkowe i talerzowe).
Stale szybkotnące proszkowe PM z firmy Erasteel ASP 2030 (ASP 30), ASP 2052, ASP 2060 (Vanadis 60) lub stale proszkowe PM z firmy Böhler S390 (odpowiednik ASP 2030) i S290 (odpowiedni ASP 2060) (dłutaki trzpieniowe, garnkowe i talerzowe oraz narzędzia do Power Skivingu (Scuddingu)).
Narzędzia pokrywamy najpopularniejszymi i trwałymi pokryciami, w tym TiN, AlTiN (Futura Nano Top), Alcrona Pro oraz innymi (z firmy Oerlikon Balzers).

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.