Oprawki narzędziowe SK, BT, HSK-A, CAT (CV lub V-Flange), ISO, VDI
Uchwyty narzędziowe SK, BT, HSK-A, CAT (CV lub V-Flange), ISO, VDI

Oferujemy pełną gamę produktów do mocowania narzędzi do maszyn CNC z chwytami SK, BT, HSK-A, CAT (CV lub V-Flange), ISO, VDI wraz ze wszystkimi akcesoria takie jak tuleje zaciskowe, śruby i nakrętki zaciskowe oraz pozostałe.

oprawki-narzedziowe-sk-bt-hsk-iso-inne
Jakie oprawki narzędziowe mamy w swojej ofercie?
Więcej
Co to jest oprawka narzędziowa i do czego służy?
Więcej
Rodzaje chwytów w oprawkach narzędziowych
Więcej
Jak dobrać oprawkę narzędziową pod wysokie obroty wrzeciona?
Więcej
Rodzaje oprawek narzędziowych
Więcej
Kryteria doboru oprawki narzędziowej
Więcej
Oprawki narzędziowe - chwyt wg SK (DIN 69871), BT (JIS B 6339 MAS 403), HSK-A (DIN 69893-1), DIN2080, VDI 3425 wg DIN 69880
Więcej
Oprawki narzędziowe - chwyt VDI 3425 (wg DIN 69880)
Więcej
Akcesoria do oprawek narzędziowych
Więcej
narzedzia-do-dlutowania-i-oprawki-napedzane-gisstec.jpg
Oprawki narzędziowe, uchwyty, tuleje, trzpienie, półfabrykaty w ofercie firmy Tradensa
Oprawki narzędziowe, trzpienie i tuleje redukcyjne MAS 403-BT
Więcej
Oprawki narzędziowe, trzpienie i tuleje redukcyjne HSK-A ISO 12164-1 (DIN 69893-A)
Więcej
Oprawki narzędziowe, trzpienie i tuleje redukcyjne ISO (DIN 2080)
Więcej
Oprawki narzędziowe, trzpienie i tuleje redukcyjne DUAL CONTACT BIG-PLUS - JIS B 6339 / MAS-BT
Więcej
Oprawki narzędziowe, uchwyty, trzpienie, półfabrykaty, tuleje redukcyjne VDI (DIN 69880)
Więcej

Oprawki i uchwyty narzędziowe

Czas sięgnąć po oprawki narzędziowe standardowe i akcesoria, których jakość nie ulega wątpliwości. Znajdziesz je w ofercie Tradensa! Mamy zarówno oprawki narzędziowe SK, jak i oprawki narzędziowe BT oraz wiele innych propozycji zgodnych z standardami. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą propozycją, a w razie wątpliwości co do tego, która oprawka narzędziowa będzie najlepsza – zachęcamy do kontaktu z naszym fachowym i doświadczonym zespołem.

Oprawki narzędziowe chwyt SK i BT

Jednymi z najpopularniejszych produktów w tej kategorii Tradens są oprawka narzędziowa SK oraz oprawka narzędziowa BT. Mamy ich szeroki wybór, a jakość jaką zapewniają nie ulega wątpliwości.

Dlaczego oprawki narzędziowe BT i SK w Tradensa?

  • atrakcyjna cena,
  • szybka realizacja,
  • 100% kompatybilność,
  • wysoka jakość.

Jesteśmy pewni, że jakość oprawek narzędziowych z tym chwytem odpowie na wymagania każdego profesjonalisty. Siła nacisku, jaką zapewnią oraz solidność wykonania, którą prezentują są absolutnie ponadprzeciętne. Jeśli chcesz dowiedzieć się na temat ww. oprawek narzędziowych czegoś więcej – jesteśmy do dyspozycji z całą swoją wiedzą i doświadczeniem.

Oprawki narzędziowe chwyt HSK i VDI

Wyżej opisaną ofertę dumnie dopełniają oprawki narzędziowe HSK oraz oprawki narzędziowe VDI – w równie atrakcyjnej cenie. Każda dostępna u nas oprawka narzędziowa VDI posiada dyszę chłodzącą i umożliwia podłączenie zewnętrznego chłodziwa. Wysokiej klasy stal nierdzewna to wykorzystany do ich produkcji materiał – co jest najlepszym dowodem ich solidności odporności na zużycie. Równie dobrze wypada każda udostępniona w Tradensa oprawka narzędziowa HSK.

Oprawki narzędziowe chwyt DIN i ISO

Jeszcze jedną równie istotną grupą w tej kategorii są oprawki narzędziowe DIN. Zapewniamy, że każda oprawka narzędziowa DIN jest wykonana według najwyższych standardów. Podobnie doskonałej jakości formatem i wykonaniem wyróżniają się oprawki narzędziowe ISO. Jeśli więc wiesz, że oprawka narzędziowa ISO jest tym, czego poszukujesz – w naszym asortymencie dostaniesz taki towar i to naprawdę w konkurencyjnej cenie.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.